Оренда автомобіля з водієм

Компанія ВІП ТАКСІ ЛЬВІВ надає послугу оренда автомобіля з водієм. Ви можете зробити чудовий подарунок собі та своїм близьким, замовивши автомобіль представницького класу з професійним водієм для подорожі по Україні та за її межами,трансфер авто. А також для відпочинку та подорожі по історичним місцям нашої області.

Наші водії завжди вчасно доставлять Вас до місця призначення. Водій несе відповідальність за залишений багаж у автомобілі. Для безпеки клієнта компанія набирає на роботу водіїв професіоналів, стаж у яких не менше 10 років безперервного водіння. Оренда автомобіля з водієм – це надійність у вашій подорожі.

 

Трансфери

Трансфери автомобілем у Львові наша компанія здійснює авто бізнес класу як основа. За попередньою домовленістю не пізніше ніж за 6 год. до трансферу приймаються замовлення на дане авто. Авто подається під трансфер у чистому виді. Терміни очікування не впливають на вартість до 1 год.

Гостей у аеропорту зустрічаємо при виході із сектора прильоту, а на ж/д вокзалі біля вагону поїзда. По бажанню клієнта пишемо прізвище і ім’я особи яку зустрічаємо, або назву організації. Надійність і пунктуальність – це основний наш пріоритет. Ви маєте можливість отримати сервіс на високому рівні під час Вашого візиту у нашому місті , ми забезпечимо зустріч та швидко і надійно доставимо Вас до місця призначення. Компанія ВІП ТАКСІ ЛЬВІВ полегшить Вашу подорож, запропонувавши Вам свої послуги.

 

Ексклюзивна доставка подарунків

Бажаєте зробити приємне близькій вам людині? Вас немає у цьому місті? Ви не знаєте як дістати ключик до серця вашої коханої людини? Ви бажаєте щоб ваші ділові переговори пройшли успішно?! VIP TAXI LVIV допоможе вам у цьому. Ми здійснюємо доставку подарунків за вказаною адресою. Також ця послуга є дуже зручною та стильною. Доставка квіткової композиції є найкращою несподіванкою як для коханої людини так і для ділового партнера, що допоможе приділити увагу та буде запорукою успіху. Для оформлення замовлення Вам знадобиться всього кілька хвилин. З нами ви легко, просто і швидко зможете це зробити. Вам навіть не доведеться для цього виходити з дому.ВІП ТАКСІ ЛЬВІВ – це завжди надійність і пунктуальність.

 

Надаємо послуги:

Оренда авто з водієм
Прийом гостей
Весільні кортежі
Трансфери
Пасажирські перевезення